3700mm T38-H35-R32 ISO 9001 Ράβδος τρυπάνις νήματος για την κατασκευή σήραγγας σε σκληρό βράχο
Ράβδος τρυπανιών νημάτων
14 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
3700 mm T38-H35-R32 MF Στραβή τρυπανιού για την κατασκευή σήραγγας σε σκληρό βράχο Οι ράβδοι επέκτασης, επίσης γνωστοί ως ράβδοι επέκτασης τρυπάνιου χάλυβα, ράβδοι επέκτασης τρυπάνιου χάλυβα ή ράβδοι ... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Συσκευή για το σφυρηλατημένο κλαδί COP1838 με καλώδιο R38 μήκους 435 mm και 8 σπείρες για υπόγεια γεωτρήσεις πετρώματος 00:25
Συσκευή για το σφυρηλατημένο κλαδί COP1838 με καλώδιο R38 μήκους 435 mm και 8 σπείρες για υπόγεια γεωτρήσεις πετρώματος
Εργαλεία διατρήσεων βράχου
COP1850 T51 Αναπροσαρμοστής ράβδου για τρυπάνι πετρώματος Epiroc Cop 00:36
COP1850 T51 Αναπροσαρμοστής ράβδου για τρυπάνι πετρώματος Epiroc Cop
Προσαρμοστής κνημών
Ράβδος τρυπανιών νημάτων
Προσαρμοστής σφυρηλατημένου σπαθίματος για το τρυπάνι Atlas Copco /  / Furukawa Rock 00:19
Προσαρμοστής σφυρηλατημένου σπαθίματος για το τρυπάνι Atlas Copco / / Furukawa Rock
Προσαρμοστής κνημών
Χαμηλό Downhole DTH διάτρυσης βράχου πίεσης αέρα μήκος σφυριών TRC90 855mm 07:28
Χαμηλό Downhole DTH διάτρυσης βράχου πίεσης αέρα μήκος σφυριών TRC90 855mm
Σφυρί DTH
Τ38 Δαχτυλίδι 600 mm μήκος ράβδος προσαρμογέα ζεύξης μανίκι για μετάδοση ισχύος με καρβίδιο βολφραμίου 00:18
Τ38 Δαχτυλίδι 600 mm μήκος ράβδος προσαρμογέα ζεύξης μανίκι για μετάδοση ισχύος με καρβίδιο βολφραμίου
Τύπος σφυρηλάτησης ράβδου επέκτασης τρυπανιού σπειρώματος 3660mm T45 00:13
Τύπος σφυρηλάτησης ράβδου επέκτασης τρυπανιού σπειρώματος 3660mm T45
M/M ράβδος τρυπανιών νημάτων με την επέκταση T45 μήκους 3.66m 00:15
M/M ράβδος τρυπανιών νημάτων με την επέκταση T45 μήκους 3.66m
Τωνυμικά 38mm 7 κουμπιά πετρώματα γεωτρήσεις για τη γεωτρήσεις της μηχανικής σήραγγας 00:19
Τωνυμικά 38mm 7 κουμπιά πετρώματα γεωτρήσεις για τη γεωτρήσεις της μηχανικής σήραγγας
Κομμάτι διατρήσεων βράχου
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining 00:18
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining
Κομμάτι διατρήσεων βράχου
Βενζινοκίνητο Δραπανοκαλέμι YN27C με Εξάγωνο Κάννη 22*108 και Διάμετρο Οπής Διάτρησης 32MM και Βάθος Διάτρησης 5m 00:19
Βενζινοκίνητο Δραπανοκαλέμι YN27C με Εξάγωνο Κάννη 22*108 και Διάμετρο Οπής Διάτρησης 32MM και Βάθος Διάτρησης 5m
Εργαλεία διατρήσεων βράχου
Πνευματικό σφυρί TPB90 με διάμετρο εμβόλου 66,67mm, διαδρομή εμβόλου 152mm και βάρος 42kg για κατεδάφιση πέτρας 00:23
Πνευματικό σφυρί TPB90 με διάμετρο εμβόλου 66,67mm, διαδρομή εμβόλου 152mm και βάρος 42kg για κατεδάφιση πέτρας
Μηχανή διατρήσεων βράχου
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod με υλικό 23CrNi3Mo για σήραγγες και εξόρυξη 00:24
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod με υλικό 23CrNi3Mo για σήραγγες και εξόρυξη
Πνευματικό φορητό πιστολέτο μοντέλο Y26 με διαδρομή εμβόλου 60mm και βάρος 28kg για αποτελεσματική διάτρηση 00:21
Πνευματικό φορητό πιστολέτο μοντέλο Y26 με διαδρομή εμβόλου 60mm και βάρος 28kg για αποτελεσματική διάτρηση