Πάνω σφυρί πετρώματος εργαλείο γεωτρήσεις ράμφος προσαρμογέα HLX5-T38-500
Προσαρμοστής κνημών
1021 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Συσκευή για το σφυρηλατημένο κλαδί COP1838 με καλώδιο R38 μήκους 435 mm και 8 σπείρες για υπόγεια γεωτρήσεις πετρώματος 00:25
Συσκευή για το σφυρηλατημένο κλαδί COP1838 με καλώδιο R38 μήκους 435 mm και 8 σπείρες για υπόγεια γεωτρήσεις πετρώματος
Εργαλεία διατρήσεων βράχου
COP1850 T51 Αναπροσαρμοστής ράβδου για τρυπάνι πετρώματος Epiroc Cop 00:36
COP1850 T51 Αναπροσαρμοστής ράβδου για τρυπάνι πετρώματος Epiroc Cop
Προσαρμοστής κνημών
Προσαρμοστής σφυρηλατημένου σπαθίματος για το τρυπάνι Atlas Copco /  / Furukawa Rock 00:19
Προσαρμοστής σφυρηλατημένου σπαθίματος για το τρυπάνι Atlas Copco / / Furukawa Rock
Τ38 Δαχτυλίδι 600 mm μήκος ράβδος προσαρμογέα ζεύξης μανίκι για μετάδοση ισχύος με καρβίδιο βολφραμίου 00:18
Τ38 Δαχτυλίδι 600 mm μήκος ράβδος προσαρμογέα ζεύξης μανίκι για μετάδοση ισχύος με καρβίδιο βολφραμίου
COP 1638 T38 525mm ISO9001 Πιστοποιημένο Προσαρμογέας Στελέχους για Κατασκευές Υποδομών και Διάτρηση Τοιχοποιίας 00:15
COP 1638 T38 525mm ISO9001 Πιστοποιημένο Προσαρμογέας Στελέχους για Κατασκευές Υποδομών και Διάτρηση Τοιχοποιίας
Τωνυμικά 38mm 7 κουμπιά πετρώματα γεωτρήσεις για τη γεωτρήσεις της μηχανικής σήραγγας 00:19
Τωνυμικά 38mm 7 κουμπιά πετρώματα γεωτρήσεις για τη γεωτρήσεις της μηχανικής σήραγγας
Κομμάτι διατρήσεων βράχου
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining 00:18
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining
Κομμάτι διατρήσεων βράχου
Βενζινοκίνητο Δραπανοκαλέμι YN27C με Εξάγωνο Κάννη 22*108 και Διάμετρο Οπής Διάτρησης 32MM και Βάθος Διάτρησης 5m 00:19
Βενζινοκίνητο Δραπανοκαλέμι YN27C με Εξάγωνο Κάννη 22*108 και Διάμετρο Οπής Διάτρησης 32MM και Βάθος Διάτρησης 5m
Εργαλεία διατρήσεων βράχου
Πνευματικό σφυρί TPB90 με διάμετρο εμβόλου 66,67mm, διαδρομή εμβόλου 152mm και βάρος 42kg για κατεδάφιση πέτρας 00:23
Πνευματικό σφυρί TPB90 με διάμετρο εμβόλου 66,67mm, διαδρομή εμβόλου 152mm και βάρος 42kg για κατεδάφιση πέτρας
Μηχανή διατρήσεων βράχου
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod με υλικό 23CrNi3Mo για σήραγγες και εξόρυξη 00:24
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod με υλικό 23CrNi3Mo για σήραγγες και εξόρυξη
Πνευματικό φορητό πιστολέτο μοντέλο Y26 με διαδρομή εμβόλου 60mm και βάρος 28kg για αποτελεσματική διάτρηση 00:21
Πνευματικό φορητό πιστολέτο μοντέλο Y26 με διαδρομή εμβόλου 60mm και βάρος 28kg για αποτελεσματική διάτρηση
Μηχανή διατρήσεων βράχου
Πνευματικό φορητό τρυπάνι βράχου Y26 με διάμετρο οπής 32MM και ταχύτητα διάτρησης 475mm/min 00:22
Πνευματικό φορητό τρυπάνι βράχου Y26 με διάμετρο οπής 32MM και ταχύτητα διάτρησης 475mm/min